Organizator:

Zapraszamy na BIKE SHOW 2020

Podziel się

Testy sprzętu rowerowego, pokazy mistrzów, historie niezwykłych wypraw rowerowych, zawody, strefa zakupowa, a do tego ogromna dawka pozytywnych emocji – tak zapowiada się tegoroczna edycja BIKE SHOW, która odbędzie się w tym roku w dniach 19-21 czerwca towarzysząc POZNAŃ MOTOR SHOW

Nowy termin

Wiosna to czas kiedy zdecydowana większość fanów rowerowych wypraw wyciąga sprzęt, by przez najbliższe miesiące czerpać energię z czasu spędzonego w drodze na dwóch kółkach. BIKE SHOW wraz z powiewem wiosny pozwoli przygotować się do rowerowego sezonu, a tym którzy jeszcze się wahają pozwoli złapać bakcyla i przekonać się, że rower to zabawa, endorfiny i eko styl.

Formuła

BIKE SHOW przez wszystkie dni będzie dedykowany szerokiej publiczności. Utworzony zostanie ogromny tor testowy, na którym każdy będzie mógł przetestować wybrane modele rowerów. Do udziału w targach zaprosimy także producentów i dystrybutorów takich sprzętów jak: hulajnogi, longboardy, monocykle, deski, czy rolki. Nie zabraknie też gości specjalnych: mistrzów rowerowych ewolucji, podróżników, ekspertów.

W DUECIE Z POZNAŃ MOTOR SHOW

Festiwal Bike Show odbędzie się równolegle z Poznań Motor Show, kultową imprezą poświęconą przyszłości motoryzacji, branżowym trendom i zrównoważonemu transportowi. Dzięki temu dodatkowe 150 tysięcy zwiedzających zyska możliwość zapoznania się z wyjątkową ofertą dedykowaną fanom dwóch kółek i ekologicznych środków transportu.