Organizator:

Zmiana terminu BIKE SHOW

Podziel się

Festiwal Rowerowy BIKE SHOW został przełożony na termin 16-18 kwietnia 2021 r., który jest najbardziej optymalny dla całej branży.

Z uwagi na trudną kondycję przemysłu rowerowego, zarząd Grupy MTP w toku konsultacji z branżą zadecydował, że festiwal rowerowy Bike Show odbędzie się w przyszłym roku. Ideą Bike Show jest prezentacja najnowszej oferty producentów i dystrybutorów oraz zawieranie kontraktów na nadchodzący sezon. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu targów Bike Show na termin 16-18 kwietnia 2021 r., który jest najbardziej optymalny dla całej branży.

Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się równolegle z targami Poznań Sport Expo oraz poznańskim półmaratonem. Dzięki temu dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy fanów sportu kupujących na targach najnowsze kolekcje oraz akcesoria wspierające rozwój sportowych pasji zyska możliwość zapoznania się z wyjątkową ofertą dedykowaną fanom dwóch kółek.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w kwietniu 2021 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet bądź wymienić go na voucher na inne wydarzenie, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobilet.pl Za wszelkie niedogodności przepraszamy.