Organizator:

Zmiana terminu targów Poznań Sport Expo i Bike Show

Podziel się

Komunikat.

W związku z decyzją Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji o przełożeniu 13. edycji Poznań Maratonu na termin bliżej nieokreślony zarząd Grupy MTP podjął decyzję o odwołaniu wiosennej edycji targów POZNAŃ SPORT EXPO pierwotnie zaplanowanej na termin 16-18 kwietnia 2021. Najbliższa edycja POZNAŃ SPORT EXPO planowana jest obecnie na termin 15-17 października 2021 roku. Towarzyszyć jej będzie 21. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza.

Nie odbędą się także targi Bike Show, które w tym roku miały wraz z targami Poznań Sport Expo stworzyć największy festiwal sportowy w naszym regionie.

Niestety, sytuacja pandemiczna wciąż nie pozwala na organizowanie imprez targowych i wydarzeń sportowych. Wyrażam jednak nadzieję, że do końca pierwszego półrocza ustabilizuje się ona na tyle, że obostrzenia nas dotyczące zostaną zniesione i będziemy mogli znowu przygotować dla miłośników sportu wydarzenie pełne energii, sportowych inspiracji i motywacji, a przede wszystkim bezpieczne. – komentuje Dariusz Wawrzyniak, dyrektor grupy produktów.