Organizator:

Medical Sport - odzież kompresyjna, kinesiotaping, stabilizatory

Podziel się

Czy wiesz, że sklep CepSports.PL prowadzony jest przez firmę Medical Sport? Firma jest wyłącznym dystrybutorem firmy CEP w Polsce od roku 2010. Zajmuje się dystrybucją marek sportowych oraz ortopedycznych na terenie całego kraju.

Zainteresowanie dystrybucją marki CEP związane było z aktywnością Medical Sport na polu medycyny sportowej i profesjonalnych drużyn sportowych. Firma zaopatruje wiele klubów i związków sportowych w sprzęt medyczny, dzięki czemu poznała potrzeby sportowców oraz tematykę kompresji i regeneracji po treningu/wysiłku. Produkty dostępne są w najlepszych sklepach biegowych w Polsce oraz w sieciach handlowych takich jak m.in. InterSport, GoSport czy też Empik.

Uzupełnieniem asortymentu CEP są trzy firmy. których produkty są również na wyłączność tylko w ofercie Medical Sport:

  • Mueller Sports - produkująca produkty medycyny sportowej oraz lekkich stabilizatorów dla sportowców.
  • BREG - dostarcza proste w obsłudze produkty w najnowszej technologii, w celu poprawy jakości i obniżenia kosztów epizodu ortopedycznego - od leczenia zachowawczego, po używanie przed i po operacji.
  • Kinesio - jest to oryginalna i wiodąca marka produktów do Kinesiotapingu (plastrowania dynamicznego). Oferuje w tej chwili najdoskonalsze plastry do tapingu oraz jako jedyna prowadzi certyfikowane szkolenia w zakresie Kinesio Tapingu, których uprawnienia obowiązują na całym świecie.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się bliżej z firmą Medical Sport i jej produktami. 

 

 

MEDICAL SPORT - pawilon 3