Organizator: Grupa MTP

O BIKE SHOW

Podziel się

Festiwal Rowerowy dla fanów dwóch kółek!

Testy sprzętu rowerowego, pokazy mistrzów, historie niezwykłych wypraw rowerowych, zawody, strefa serwisowa, a do tego ogromna dawka pozytywnych emocji – takie są plany związane z kolejną edycją festiwalu rowerowego BIKE SHOW.

BIKE SHOW to wydarzenie skierowane dla każdej osoby, która kocha jazdę na dwóch kółkach, a także tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę na rowerze! Podczas Festiwalu zwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych stref testów sprzętów, w których nie zabraknie coraz bardziej popularnych specjalnych rowerów elektrycznych.

Na czas wydarzenia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstanie także skatepark z rozbudowaną strefą ramp oraz przeszkód, na którym będzie można podziwiać umiejętności i pokazy profesjonalistów, ale także spróbować swoich sił w jeździe na desce czy rolkach.

Daj drugie życie swojemu rowerowi!

Nowością na Festiwalu będzie odbywająca się giełda rowerowa, podczas której będzie można zakupić rowery, części oraz inne akcesoria w przystępnych cenach od osób prywatnych oraz sklepów rowerowych!

Pokaz mistrzów oraz spotkania z ekspertami to coś co z pewnością przykuwa uwagę zwiedzających. Festiwal BIKE SHOW to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z znanymi osobami ze świata kolarstwa!

Serdecznie zapraszamy!

Znajdź Nas na:

https://www.facebook.com/BikeShowPL/

https://www.instagram.com/bikeshowpl/