Organizator:

O BIKE SHOW

Podziel się

Festiwal Rowerowy dla fanów dwóch kółek!

Testy sprzętu rowerowego, pokazy mistrzów, historie niezwykłych wypraw rowerowych, zawody, strefa serwisowa, a do tego ogromna dawka pozytywnych emocji – takie są plany związane z kolejną edycją festiwalu rowerowego BIKE SHOW.

BIKE SHOW to wydarzenie skierowane dla każdej osoby, która kocha jazdę na dwóch kółkach, a także tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę na rowerze! Planowane jest, by podczas Festiwalu zwiedzający mogli skorzystać ze specjalnych stref testów sprzętów, w których nie zabraknie coraz bardziej popularnych specjalnych rowerów elektrycznych.

BIKE SHOW to coś więcej niż rowery. Do udziału w targach zapraszani są także miłośnicy jazdy na rolkach, wrotkach, longboarsach czy deskorolkach, a w planach jest utworzenie skateparku z rozbudowaną strefą ramp oraz przeszkód, na którym będzie można podziwiać umiejętności i pokazy profesjonalistów, ale także spróbować swoich sił w jeździe na desce czy rolkach.

Daj drugie życie swojemu rowerowi!

Coraz bardziej popularna idea, by nie wyrzucać tylko przekazywać produkty na rynku wtórnym sprawia, że organizatorzy wydarzenia rozważają także zorganizowanie giełdy rowerowej, podczas której będzie można zakupić rowery, części oraz inne akcesoria w przystępnych cenach od osób prywatnych oraz sklepów rowerowych!

Spotkania z pasjonatami

Pokaz mistrzów oraz spotkania z ekspertami to coś co z pewnością przykuwa uwagę zwiedzających. Festiwal BIKE SHOW to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz spotkania się z znanymi osobami ze świata kolarstwa!

Serdecznie zapraszamy!