Organizator:

Podsumowanie edycji 2019

Podziel się

W dniach 30 sierpnia - 1 września 2019 odbyła się pierwsza edycja wydarzenia dla miłośników jazdy na rowerach pod nazwą BIKE SHOW.

W ciągu trzech dni zwiedzający, którzy odwiedzili ekspozycję mieli okazję obejrzeć nowe produkty na stoiskach wystawców oraz wziąć udział w ciekawych wydarzeniach. Przygotowano także wiele atrakcji takich jak: Tor MTB, Skatepark, I Turniej Roller Derby o Puchar Prezesa Grupy MTP i Zico Racing, strefę dla dzieci, pokazy skoków na rowerze Krystiana Herby, miasteczko zawodów czy strefę finishera.

Na targach zwiedzający spotkali się także z legendami Polskiego kolarstwa  – Ryszardem Szurkowskim i Bartoszem Huzarskim, z którymi można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przy targach równolegle odbył się również finał UCI GRAN FONDO WORLD SERIES, który zgromadził zawodników z różnych części świata! Targi stały się prawdziwym rowerowym miasteczkiem, w którym odbyła się również ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców wyścigu. Dla najmłodszych nie lada gratką był wyścig KIDS RACE, w którym dzieci mogły spróbować swoich sił na prawdziwym wyścigu rowerowym i ścigać się między pawilonami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszyscy uczestnicy po ukończeniu wyścigu otrzymali pamiątkowy medal za udział w KIDS RACE.